Zrównoważona moda idzie naprzód - zobacz nasz najnowszy produkt w SERII UPCYKLINGOWEJ

Formy płatności

W ramach funkcjonowania Sklepu możliwe są następujące sposoby płatności:

a. przelewem,

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie, w terminie do 5 dni roboczych, od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca i zamówienie zostaje usunięte z systemu. W tytule płatności wystarczy podać tylko numer składanego zamówienia.
.
b. szybkie płatności Autopay

Bramka płatnicza Autopay pozwala w szybki i bezpieczny sposób przyjmować płatności online od klientów. Ci mogą korzystać z wielu różnych metod płatności, w tym:

1) szybkich przelewów
2) BLIK-a

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, środki zwracana są na rachunek przypisany do karty płatniczej Zamawiającego

W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności Klient dokonuje zapłaty przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczne serwisy płatności umożliwiają dokonanie płatności za pomocą szybkiego przelewu z wybranych polskich banków.

Bezpieczne zakupy

  • Darmowa dostawa na terenie Polski od 200,00 zł
  • Bezpieczne płatności dzięki technologii szyfrowania SLL

Badźmy w kontakcie.

Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej:

info@chusteczka.com

Obserwuj nas

© Copyright 2023 - All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram